LARP: MiastoPod

Znajdujesz się na forum LARPa cyklicznego "MiastoPod". Kliknij, by przenieść się na stronę główną projektu. Forum to zostało przeniesione na http://miastopod.forumpolish.com.

Ogłoszenie

Forum to zostało przeniesione na nowy serwis. Strona ta zostanie zamknięta 3 Maja. Do tego czasu wasze posty będą dostępne. Po tym terminie wszystko usunięte. Nowy adres forum to http://miastopod.forumpolish.com/

#1 2014-04-11 10:51:44

Novacheck

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-11
Posty: 2
Punktów :   

[Postać] Drapichrust

Postać: Drapichrust
Gracz: Novacheck
Frakcja: Dwór Królowej Kier
Dom: Wypychacze zwierząt (podkomendnym Wysokiego Łowczego)

Drapichrust trafił do jednego z kanałów w MieściePod. Tam stoczył mordercza walkę z Aligatorem Kanałowym. Kiedy jego zdolności zobaczyli będący wtedy na polowaniu Wypychacze Zwierząt od razu postanowili wcielić go w swoje szeregi i szkolić.
Aktualnie Drapichrust jest podkomendnym Wysokiego Łowczego i Głównym Doradcą Królowej Kier w sprawach wojskowych.
Drapichrust jest gburowaty i cyniczny lecz pod tym wszystkim skrywa się coś co w Mieście Pod jest mało znane. Niektórzy czują się przy nim jakby stali koło śmiertelnie groźnego drapieżnika. Jego ulubionym zajęciem jest walka i polowanie. Lubi mierzyć się z rożnymi stworami zamieszkującymi Miasto Pod. Kiedy nie walczy ani nie ćwiczy lubi sobie czytać książkę czyta najróżniejsze książki.


Podkomendny Wysokiego Łowczego często chodzi w zarzuconym na siebie pod którym kryje się miecz, podobno dostał gi od samej Królowej Kier. Na jego twarzy jest mnóstwo blizn które są pamiątką po największym Aligatorze Kanałowym jakie widziało Miasto pod.


Plotki:
- Podobno Dwór Królowej Kier i Dom Wypychaczy zwierzą mają sprzeczne interesy, przez co Drapichrust zdaje się być rozdarty.
- Miecz który nosi ze są należał podobno do nieżyjącego Króla Kier.
- Wypychacz zwierząt służy królowej jako osobisty kat i sam ścina głowy, wyszkolił nawet oddział egzekucyjny specjalizujący się w ścinaniu głów.
- Podobno Drapichrust ma bzika na punkcie czegoś co nosi przy sobie i nie pozwala tego dotknąć.
- .Kiedy nie wystarczają mu zwierzęta Miasta Pod  rpoluje na szumowiny które kręcą się po mieście.

Ostatnio edytowany przez Novacheck (2014-04-11 23:59:43)

Offline

 

#2 2014-04-11 13:51:50

JMM

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-16
Posty: 8
Punktów :   

Re: [Postać] Drapichrust

Rożek, dlaczego grasz dwoma postaciami?


- - -
Brat Emmanuel
Sługa Pana
Bibliotekarz

Offline

 

#3 2014-04-11 14:30:39

Rożek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-11
Posty: 2
Punktów :   

Re: [Postać] Drapichrust

Nie wiem, może to ta choroba psychiczna, o której się ostatnio dowiedziałem... A może po prostu moje postacie mają przeżywalność na pól larpa.

Offline

 

#4 2014-04-11 22:59:27

Novacheck

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-11
Posty: 2
Punktów :   

Re: [Postać] Drapichrust

Bo Rożek to ja a ja to rożek @,,@

Efkety choroby CTRl+v

Ostatnio edytowany przez Novacheck (2014-04-11 23:00:13)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zsz1.pun.pl www.naznaczony.pun.pl www.starsofcabal.pun.pl www.maxituning.pun.pl www.zabkowiceslaskie.pun.pl