LARP: MiastoPod

Znajdujesz się na forum LARPa cyklicznego "MiastoPod". Kliknij, by przenieść się na stronę główną projektu. Forum to zostało przeniesione na http://miastopod.forumpolish.com.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Forum to zostało przeniesione na nowy serwis. Strona ta zostanie zamknięta 3 Maja. Do tego czasu wasze posty będą dostępne. Po tym terminie wszystko usunięte. Nowy adres forum to http://miastopod.forumpolish.com/

#1 2014-03-16 09:44:02

JMM

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-16
Posty: 8
Punktów :   

Wspólne zgłoszenia postaci

Po przeczytaniu tego co napisali MGowie larpa Miasto Pod chętnie zagram w tym larpie, tylko, że potrzebuje dwóch rzeczy:
- jeżeli to ma być larp oparty na działaniu frakcji, to w takim razie chciałbym zgadać się z ludźmi którzy chcą grać frakcyjnie i przygotowywać fajne rzeczy na samych odsłonach - i wtedy zgłosić kompatybilne postaci
- Wróg. Osobisty nemesis z którym miałbym nigdy nie kończącą się wojnę i która zrobi wszystko, żeby mi zaszkodzić.
Ktoś chętny na granie?


- - -
Brat Emmanuel
Sługa Pana
Bibliotekarz

Offline

 

#2 2014-03-16 14:58:24

Igor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-16
Posty: 11
Punktów :   

Re: Wspólne zgłoszenia postaci

Ból że pewnie sporo osób ma już postacie. Ale zawsze można coś zmienić by to połączyć. W sumie nie wiadomo kim chcesz grać, a więc i nie wiadomo kto by pasował na twego wroga. Ja stworzyłem bestialskie Sidhe, takiego trolla. Jeżeli chcesz możemy to jakoś powiązać.

Offline

 

#3 2014-03-16 15:11:53

JMM

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-16
Posty: 8
Punktów :   

Re: Wspólne zgłoszenia postaci

Zawsze można też pogadać kto już się zgłosił, kto jest w jakiej frakcji i wtedy można jakoś porzeźbić.

Na ten moment ważniejsze jest dla mnie, żeby dogadać się jaki GRACZ będzie tym wrogiem - postaci można do tego podpasować.


- - -
Brat Emmanuel
Sługa Pana
Bibliotekarz

Offline

 

#4 2014-03-19 08:05:00

NosferX

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-10
Posty: 7
Punktów :   

Re: Wspólne zgłoszenia postaci

Wasze postacie nie muszą się znać i mieć wspólnej przeszłości. Liczy się pomysł i to jak trafiliście do Miasta.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.apocalypseraiders.pun.pl www.nmw.pun.pl www.strefacsa.pun.pl www.wrath.pun.pl www.warrockx.pun.pl